СТОРІНКА ПСИХОЛОГА

Вітаю!
Ви на сторінці психолога ДНЗ № 193 (психологічна служба тут існує з 2005 року).

Практичним психологом працюю я, Михайлова Юлія Анатолііївна, психолог та викладач за фахом,  і дитячий та сімейний психолог за покликанням діші.
Базову освіту та магістерський диплом з відзнакою отримала у ХНУ ім. В.М.Каразіна у 2004 році.
Додаткові освітні програми: "Гіперактивний розлад з дефіцитом цваги у дітей: причини, наслідки, принципи та методи ефективної допомоги"; "Пропедевтика психічних захворювань", "Нейропсихологічна диагностика та корекція"...

Спеціалізуюсь на допомозі дітям з труднощами у поведінці та навчанні.

Теми самоосвіти на 2014-2015 рік:  1. тілесно-орїєнтовані методи корекції поведінкових труднощів у дітей;
                                                         2. методи розвивально-корекційної роботи з дітьми, що мають затримку мовного та психічного розвитку.

Напрямки моєї роботи у ДНЗ
1. Діагностування
2. Консультування та просвітньцька робота з батьками та педагогами;
3. Корекційна та розвивальна робота з дітьми, які за результатами спостереження та діагностування потребують психологічної підтримки (наприклад, мають поведінкові труднощі, або недостатній рівень розвитку мови, уваги, пам ті та інше.)

Графік консультацій бля батьків

понеділок  8: 00 - 10:00