18 жовт. 2014

Виставка поробок з природнього матеріалу "Щедра осінь"

В ДНЗ організовано виставку поробок з природнього матеріалу, присвячену мальовничій порі року - осені.
17 жовт. 2014

Консультація для батьків "Роль сім'ї в розвитку мовлення дітей дошкільного віку"

В розділі "Методичний кабінет" розміщено консультацію для батьків.
14 жовт. 2014

Заняття електробезпеки

В групах ДНЗ організовані та проведені заняття з електробезпеки, заходи з попередження нещасних випадків при використанні електроенергії в побуті, під час дозвілля та у громадських місцях.
8 жовт. 2014

Малювання "Дерева в осіньому парку"

Заняття з художньо-естетичного розвитку
3 жовт. 2014

"Корисні" прогулянки

Під час денних прогулянок вихованці закладу не тільки грають та навчаються - а і дбають про чистоту своїх майданчиків!
30 вер. 2014

Прибирання теритоії ДНЗ

Працівниками закладу систематично здійснюється прибирання закріплених та прилеглих територій.
18 вер. 2014

Тиждень дошкільної освіти, присвячений професійному святу Всеукраїнського Дня дошкілля.

22-26 вересня 2014 року в дошкільному закладі відбудеться Тиждень дошкільної освіти.
14 вер. 2014

Я - українець. Харків - мій дім.

Заняття в групі старшого дошкільного віку
11 вер. 2014

Батьківські збори

Розпочався тиждень групових батьківських зборів. Ласкаво просимо!
5 вер. 2014

Перші дні у садочку

Для батьків: корисна інформація та поради в період адаптації дітей до нових умов ДНЗ.