3 лют. 2015

Запрошую на зустріч батьків дітей 5-6 років!

Дізнайтесь про рівень розвитку уваги та мислення власної дитини на зустрічі з психологом.
2 лют. 2015

Зміна адресу офіційного сайту Депертаменту науки і освіти ХОДА

У розділі "Корисні посилання" змінено адресу офіційного сайту Департаменту науки і освіти ХОДА (нова адреса - http://dniokh.gov.ua/)
30 січ. 2015

Святкові Вечорниці

В дитячому садку проведена розвага для дітей старшого дошкільного віку.
26 січ. 2015

Майстер-клас для вихователів

В дошкільному навчальному закладі був проведений майстер-клас для вихователів "Зроби своїми руками. Лялька-мотанка".
15 січ. 2015

Семінар у батьківському психологічному клубі

Відбувся практичний семінар з психології для батьків: "Вплив типу сімейних відносин на поведінку та розвиток дитини".
6 січ. 2015

Щасливого Різдва!

Колектив закладу щиро вітає Вас зі святом!
30 груд. 2014

З наступаючим Новим роком!

Адміністрація та колектив закладу вітають дітей, батьків та всіх гостей сайту з Новим Роком!
26 груд. 2014

З Новим Роком!

Колектив нашого дошкільного навчального закладу вітає всіх з Новим Роком!
24 груд. 2014

Новорічні ранки (фотозвіт)

В усіх вікових групах ДНЗ пройшли новорічні ранки. Пропонуємо Вам переглянути фотозвіт.
22 груд. 2014

День Святого Миколая

19 грудня 2014 року в дошкільному закладі пройшло свято Миколая з конкурсами виставкою та подарунками.